*TURNIEJE RB LZBS*

W każdą ŚRODĘ o godz. 18.00

gramy turniej  RB LZBS

na platformie Real Bridge

-> W Y N I K I <=

USTALONE MECZE

22.06.2021 (wtorek)

NN  -  INWIT   g. 20.30

=========================

> REGULAMIN  ŁLI  2/2021 <

LIGA LZBS - WYNIKI

20106.2021 (poniedziałek)

MARGO  1 : 19  LOKATOR

BURY K.  2 : 18  INWIT

KALENDARZ

Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

WIZYTY NA MSBRIDGE

122758
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
211
401
612
119392
8424
13232
122758

Your IP: 35.173.234.169
Server Time: 2021-06-22 13:08:11

Punktacja długofalowa RB LZBS 01.02.-30.06/2021


1.  We wszystkich turniejach RB LZBS przyznawane są punkty długofalowe:
       a) Za pierwsze miejsce ilość par pomnożona przez 2,
          dalej proporcjonalnie obniżka do 2 PDF za ostatnie miejsce
       b) Dodatkowo za pierwsze trzy miejsca premie 3-2-1 PDF
       c) W przypadku miejsc dzielonych przyznawana jest średnia liczba PDF za te miejsca
       d) PDF ułamkowe zaokrągla się w górę
       e) za wygranie turnieju zawodnicy otrzymują voucher w wys. 20 zł przeznaczony
           na wpisowe do gry w następnym turnieju.
2. Punktacja prowadzona jest indywidualnie dla każdego gracza.
3. Każdemu graczowi do klasyfikacji liczą się wszystkie turnieje.
4. Żeby być sklasyfikowanym trzeba rozegrać min. 60% turniejów
5. W przypadku lokat dzielonych w klasyfikacji o wyższym miejscu decyduje:
     a) ilość rozegranych turniejów
     b) ilość wygranych turniejów
     c) losowanie
6. Czołowi zawodnicy w klasyfikacji (10 osób + 1nagroda specjalna)
    w tym cyklu rozgrywek otrzymają nagrody:
    a) rzeczowe
    b) vouchery na udział w następnej edycji RB LZBS.

                                                                          REGULAMIN
                               Łódzkiej Ligi Internetowej – 2 edycja 2021  (10.04.- 30.06.2021)
1. Organizatorem Łódzkiej Ligi Internetowej na platformie Bridge Base Online jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
2. Łódzka Liga Internetowa jest dedykowana dla zawodników z okręgu łódzkiego, a także osób niezrzeszonych
    zamieszkałych w województwie łódzkim.
    Udział zawodników spoza okręgu łódzkiego jest możliwy pod warunkiem,
    że minimum 50% drużyny stanowią zawodnicy z województwa łódzkiego.
3. Koordynatorem rozgrywek z ramienia WZBS w Łodzi jest sędzia Mariusz Stańczyk.
    Kontakt: mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 tel. 504-197-252, nick BBO: beladonna.
    Informacje, bieżące wyniki na stronie sędziego: www.msbridge.pl.
4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje koordynator rozgrywek w (nieprzekraczalnym) terminie
do 8 kwietnia 2021 r.
Drużyny mogą liczyć od 4 do 8 zawodników (w uzgodnieniu z koordynatorem w wyjątkowych przypadkach możliwe jest zapisanie dodatkowych zawodników).
Zgłaszający drużynę kapitan podaje dane kontaktowe: nr telefonu, adres e-mail oraz listę zawodników zawierającą ID PZBS oraz nick BBO.
Dopuszcza się możliwość dopisania do składu zawodnika w dowolnym momencie trwania zawodów, o ile dopisywany zawodnik
nie posiada większego rankingu niż cztery osoby z największym rankingiem w drużynie.
Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony nie można dopisać zawodnika po ogłoszeniu rozstawienia do rozgrywek grupowych.
Drużyna zostanie zarejestrowana po opłaceniu wpisowego.
5. Wpisowe (koszty organizatora, PZBS - pkl, opłata BBO):
    zawodnik z opłaconą składką zawodniczą na 2021 rok*         – 25,00 PLN
    zawodnik bez opłaconej składki zawodniczej na 2021 rok*     – 40,00 PLN
    * w terminie rejestracji drużyny.
Wpisowe należy wpłacić na konto WZBS Łódź:
I Oddział Łódź PKO BP SA
41 1020 3352 0000 1302 0088 3355
w terminie do 10 kwietnia 2021 r.
6. System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.
W przypadku zarejestrowania nie więcej niż 16(17) drużyn rozgrywki zostaną przeprowadzone metodą każdy z każdym.

Pierwsze 4 drużyny po rozegraniu meczów kzk rozegrają play – off.

Drużyna z 1-go miejsca wybiera przeciwnika, pozostałe drużyny tworzą drugi półfinał.

Zwycięzcy grają o 1-2 miejsce, przegrani o 3-4 miejsca.

Półfinał 2 x 16 rozdań, Finał 4 x 16 rozdań, mecz o  3-4 miejsce 2 x 16 rozdań
7. W przypadku zarejestrowaniu większej ilości drużyn rozgrywki mogą zostać przeprowadzone w dwóch etapach.
Po rejestracji drużyny zostaną podzielone systemem pętelkowym na dwie grupy
(wg ostatniego notowania rankingu PZBS czterech zawodników o największym rankingu w drużynie) i rozegrają mecze każdy z każdym w grupie.
W drugim etapie pierwsze 4 (do 6) drużyn z obu grup utworzy grupę A, pozostałe grupę B.
W grupach rozegrane zostaną mecze każdy z każdym – bez powtórzeń z I etapu, z zachowaniem dotychczasowego dorobku punktowego.
O ostatecznej kolejności (w ramach grup) decyduje:
    a) większa liczba zdobytych VP,
    b) większa liczba VP zdobytych w bezpośrednim meczu,
    c) większa różnica zdobytych IMPów,
    d) większy iloraz IMPów zdobytych do straconych,
    e) losowanie.
Zwycięzcą ligi zostaje pierwsza drużyna grupy A. Drużyny z grupy B zajmują kolejne miejsca za ostatnią drużyną grupy A.
8. Zawodnicy otrzymają punkty klasyfikacyjne (pkl) zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych Rozgrywek Ligowych PZBS.
8. Termin rozgrywek: od 10 kwietnia do 30 czerwca 2021 r.
9. Mecze 16 rozdaniowe (2 x 8) na impy w skali całoliczbowej 20:0.
Czas na rozegranie 8 rozdań - 60 minut, całego meczu maksimum 120 minut.
Możliwa jest zmiana wszystkich 4 zawodników w połowie meczu.
W przypadku pauzy „bye” wynosi 12VP.


10. Mecze mogą być rozgrywane w godzinach 9.00 - 22.00.

Terminy meczów (rozgrywamy po 2-3 mecze w tygodniu) rundy wstępnej do:

18.04., 25.04., 02.05., 09.05.,16.05.,23.05.,30.05.,06.06.,13.06.,

Runda półfinałowa i finałowa do:

20.06., 27.06.,  całość będzie rozegrana, łącznie z weryfikacja do 30.06.2021


Termin oraz godzinę meczu należy zgłosić do koordynatora z wyprzedzeniemco najmniej półgodzinnym
wraz z podaniem składu (nicki zawodników) – kto będzie grał na NS i WE w danej drużynie.
Koordynator założy mecz na platformie BBO, jak również udzieli pomocytechnicznej i  sędziowskiej.
Kolejne mecze mogą zakładane w odstępach 10-15 minutowych.
Dopuszcza się możliwość samodzielnego założenia meczu przez kapitana drużyny gospodarzy, po powiadomieniu koordynatora
oraz dopisaniu do meczu sędziego -  nick: beladonna.
11. Podczas meczu będą wyłączone opcje:
    a) barometr - brak bieżących wyników dostępnych dla zawodników – wyniki są tajne do połowy, jeżeli mecz będzie rozgrywany w ramach
        jednego segmentu 16-rozdaniowego, sędzia poda wynik po 8 rozdaniach;
    b) brak możliwości cofania ruchów (wyłączone undo);
Dopuszcza się obecność kibiców (bez prawa komentarzy) za zgodą obu kapitanów.

Kibice bez podanego ID PZBS lub imienia i nazwiska,nie będą mogli oglądać meczu .
Koordynator może wyznaczyć obserwatorów pomimo brak zgody kapitanów na obecność kibiców.
12. W trakcie trwania zawodów obowiązuje zakaz stosowania systemów wysoce sztucznych.
13. Wszelkie wątpliwości należy zgłaszać sędziemu natychmiast po ich zaistnieniu.
Sędzia w takich przypadkach może orzec wynik rozjemczy.
14. Obowiązuje absolutny zakaz nielegalnego przekazywania brydżowych informacjipodczas gry.
Nie wolno również wykorzystywać informacji nie wynikających z przebiegu gry.
Organizator zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia do rozgrywek lub usunięcia z nich drużyny (zawodnika lub pary) bez podania przyczyny.
Organizator zastrzega sobie również możliwość publikowania na stronie internetowej niestandardowych rozwiązań
zastosowanych przez zawodników.

15. Zawodnicy drużyny która odda więcej niż 1 walkower bez uzasadnionych i wiarygodnych przyczyn, nie będą dopuszczeni, do gry w następnej edycji ligi.
16. Udział w rozgrywkach ŁLI jest równoznaczny ze zgodą na postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie.
17. Administratorem danych osobowych zawodników jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
18. Wszystkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem, wynikłe w trakcietrwania zawodów, rozstrzyga sędzia (koordynator).

 

 

                                                                                                                

PDF RB LZBS 2021

 
M-ceUczestnicyBBOWKWynikRB Rondo 3RB LZBS 10RB LZBS 17RB LZBS 24RB LZBS 31RB LZBS 07RB LZBS 14RB LZBS 21RB LZBS 28RB LZBS 5.Do usu.Zagr.
1 Robert Stoliński   15 185 25 2 14 28 24 26 24 22 10 10   10
  Paweł Zubiel   7 185 25 2 14 28 24 26 24 22 10 10   10
3 Maciej Szalewicz   4 184 10 14 27 6 6 29 24 32 20 16   10
4 Mirosław Marszał   5 168 21 25 4 18     28 12 29 31   8
  Arkadiusz Gotwald   4 168 21 25 4 18     28 12 29 31   8
  Krzysztof Robaszek   5 168 10 14 27 6 17 2 24 32 20 16   10
7 Jerzy Gaworczyk   5 165 16 22 27 10 17 18 15 4 8 28   10
8 Grzegorz Lewaciak   18 159 28 10 31   28 8 18 20 2 14   9
9 Marcin Zbroja   5 141     6 24 14 23 12 24 16 22   8
10 Andrzej Kozikowski   15 136 10 6 16 15 31 20 8 2 26 2   10
  Andrzej Kaźmierczak   7 136     27 24   23   24 16 22   6
12 Karol Kałuziński   5 129 16 22   24 14 12 31 10       7
13 Robert Barankiewicz   3 125 10 8 20 4 6 29 20 14 14     9
14 Jacek Grzelczak   13 119     6 15 24     26 23 25   6
15 Mirosław Piątkowski   5 116 4 12 2 31   16 10 29   12   8
  Andrzej Wiosna   5 116 4 12 2 31   16 10 29   12   8
17 Piotr Kazub   4 113       15 24     26 23 25   5
18 Sylwester Sokół   5 106 10 8 8 4 20 14 20 8 14     9
19 Marian Wojtasiński   1.5 91 14 4 18 8 12 4 15 16       8
20 Anna Kowalska   13 89 28   31   28       2     4
21 Marek Tyran   15 87 21 16 12 20 8 10           6
22 Bogusław Jakóbczyk   5 81   4 18 8 12 4 15     20   7
23 Szymon Rogut   1.5 76 18       10 18 15 4 5 6   7
24 Andrzej Pełka   1.5 73 6   22 12 2 6 6 6 5 8   9
25 Jacek Zubiel   1 69   6 16 15   20 8 2   2   7
26 Tadeusz Kempko   1.5 68 6   22 12 2 6 6 6   8   8
27 Józef Szymulski   1 54 14   10   4   4   18 4   6
28 Adam Motyka   5 53           12 31 10       3
29 Robert Czernecki   1.5 52 10   8   20 14           4
30 Piotr Żak   19 51 21   12   8 10           4
  Michał Dolny   2.5 51             4 35 12     3
32 Teresa Pudelewicz   5 50       10     12     28   3
33 Karol Nowak   2.5 47               35 12     2
34 Waldemar Skóra   15 46           8 18 20       3
35 Małgorzata Nalepa   3 40             2 16 18 4   4
  Adam Krysiak   5 40               14 26     2
37 Zbigniew Kotliński   5 39 31               8     2
38 Grzegorz Rewer   11 35         17         18   2
  Paweł Szymański   3 35         17         18   2
40 Jarosław Gąsiorowski   13 31 31                     1
  Aleksander Zatke   2.5 31         31             1
42 Roman Skowroński   2.5 27     10 2 10       5     4
43 Zdzisław Beling   18 24       24               1
44 Włodzimierz Choinkowski   7 21 2 19                   2
  Cezary Kanar   5 21 2 19                   2
46 Ryszard Graca   0 20     20                 1
  Tomasz Radwański   5 20       20               1
  Zbigniew Prasek   5 20                   20   1
49 Janusz Tańcula   2 18 18                     1
  Piotr Wnuk   5 18               18       1
  Rafał Imiela   5 18               18       1
52 Paweł Żak   0.5 16   16                   1
53 Adam Pawłowski   13 14                   14   1
54 Andrzej Kaczmarski   0 11                 5 6   2
55 Robert Nowicki   15 10   10                   1
56 Roman Jagielski   4 8               8       1
57 Ryszard Graca   0 4         4             1
58 Ryszard Graca   0 2       2               1
  Robert Sacharczuk   1.5 2           2           1
  Edward Kałużny   0 2             2         1
Turniej liczył Mariusz Stańczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tournament Calculator
S. Mączka
v.: 1.9.110.26877
gen.: 06-05-2021 15:09:23
tournamentcalculator.com

 

Tabela Wyników Łódzkiej Ligi Internetowej - 2 Edycja 2021 ( 10.04.2021 - 30.06.2021 )

Wyniki Kompleksowe w systemie tu--->TOURNAMENT CALCULATOR<---

Wyniki meczów w przeliczeniu na VP -Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa

Lp DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 SUMA IMP / VP
1  LASER Łódź    17  10  8
 14  16   2
 17  11   9
 12  16  16  11  18  16  4
  5
 202 0-1 10
2  MARGO Łódź    3    17    13  12     3
  2
  2   1
 14   1
 15   3
  0
 1   0
 87
2-4 11
3  JOKSUERTE_-  10   3
    5  14  6   1
  6
 14   3
 14  19   7
 19   9
  6
 15  10  161 5-8 12
4  BURY Kot  12    15    10  13  15  16   1   0
 19  15   5
    1
  1
  2
 16  141 9-12 13
5  AMBER Łódź   6
  7
  6  10     1
  5
  5  14   2
 12  15   5
  6
  3
 15   1
  8
 121
13-17 14
6  NN ŁÓDŹ   4
  8
 14   7
 19     8   8
    3
 12  20  11   6
  2
  7
    3
 132 18-22 15
7  PTC Pabianice  18    19   5
 15  12    10   7
  9
  5
  6
 11  
  5
    6   8
 136
23-28 16
8  KSINŻOKI Łowicz   3
 17  14   4
 15  12  10    14   9
  9
 16  17  17  20  10   3
 10  200 29-35 17
9  3E+   9
 18   6  19   6    13   6
    9
 13  19  19
 10  11  14  17   5
 194
36-43 18
10  WTÓRMEX  11  18  17  20  18  17  11  11  11    15  17   6
 16  17   8
  5
  8
 226 44-53 19
11   LOKATOR   8
 19   6
  1   8   8
 15  11   7
  5
     15   5
    2
  2
  4
 116
54+ 20
12  ARES   4
  6
  1
  5
  5   0
 14  4   1
  3
      2
 14   0
  8
  5
 13  85
   
13  BZURA Ozorków   4
 19  13  15  15   9
  9
 3   1
 14   5
 18    18   3
 12   0
  6
 164
   
14  ROZJAZD   9   5   1
   14  14    3  10   4
 15   6
  2
   14     4
  3
 104
   
15  THERM   2
 17  11  19  17  18  15  0   9
  3    20  17   6
    13
  3
 17  187
   
16  NOWE Spojrzenie   4
 20  14  19   5  13    10   6
 12  18  12   8
    7
    1
  5
 154    
17  INWIT Pabianice  16  19   5
 18  19    14  17   3
 15  18  15  20  16  17  19     7
 238    
18  SIMI
 15  20  10   4
 12  17  12  10  15  12  16   7
 14  17   3
 15  13    212    

 Aktualna kolejność miejsc                                             Rozstawienie drużyn w rundach. Mecze rozegrane zaznaczone kolorem żółtym

M-ce DRUŻYNA SUMA Mecz
1  INWIT  238 16
2  WTÓRMEX  226
17
3  SIMI  212 17
4  LASER  202 17
5  KSINŻOKI  200 17
6  3E+  194 16
7  THERM  187 16
8  BZURA  164 17
9  JOK  161 17
10  NOWE Sp.  154 15
11   BURY Kot  141 15
12  PTC  136 14
13  NN  132 15
14  AMBER  121 17
15  LOKATOR  116
15
16  ROZJAZD  104
14
17  MARGO    87
15
18  ARES    85
16
I 1-18 2-17 3-16 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10 
II 18-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 1-2 
III 2-18 3-1 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11 
IV 18-11 12-10 13-9 14-8 15-7 16-6 17-5 1-4 2-3 
V 3-18 4-2 5-1 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12 
VI 18-12 13-11 14-10 15-9 16-8 17-7 1-6 2-5 3-4 
VII 4-18 5-3 6-2 7-1 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13 
VIII 18-13 14-12 15-11 16-10 17-9 1-8 2-7 3-6 4-5 
IX 5-18 6-4 7-3 8-2 9-1 10-17 11-16 12-15 13-14 
X 18-14 15-13 16-12 17-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 
XI 6-18 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-17 13-16 14-15 
XII 18-15 16-14 17-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7 
XIII 7-18 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-17 15-16 
XIV 18-16 17-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8 
XV 8-18 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1 16-17 
XVI 18-17 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9 
XVII 9-18 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 16-2 17-1
             zm. po 4  zm. po 8  zm.po 12  

 Lista Startowa ŁLI Edycja 2/2021 ( 10.04.2021 - 30.06.2021 )

           Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start      Drużyna Login na BBO           Imie i Nazwisko     PID
1 LASER deLux Łódź      
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
         
         
2 MARGO Łódź      
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
    marianwo Marian Wojtasiński 20131
    Chojne Józef Szymulski 15597
    kk5454 Krzysztof Krasuski 14303
    sieradz Roman Skowroński 8442
3  JOK5SUERTE_  
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    neptun59 Bogusław Jakóbczyk 5635
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
4 BURY Kot  
    edek99 Edward Kałużny 21246
    machm Magdalena Chmielewska 14586
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    Stolin Jerzy Dąbkiewicz  nst
    Kjacek Jacek Jaskuła  nst
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
    malimakow Marian Makówka 2735
5 AMBER Łódź  
    zdobywca2 Ewa Sokół - Nawalny 18762
    vaal Waldemar Maciejewski 1467
    przerembsk Jakub Przerembski 5776
    zbigniewwj Zbigniew Walkowski 11733
    wlodekwj00 Włodzimierz Czyżewski 20503
    Jklim Jerzy Klimczak 7088
    sabina99 Ewa Serdiukow 7111
    11Pemo Przemysław Teleszyński 7543
6 NN Łódź  
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    robsach Robert Sacharczuk 10050
    beja4 Jan Łubkowski 14694
    61jacek Jacek Węgrzyk 15975
7 PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
    hawier83 Jerzy Janio 12852
8 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
9 3E+      
    emmaj Marta Maj-Rudnicka 5701
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    darek64 Dariusz Bogucki 4535
    murena1 Ireneusz Dzikowski 4563
10 WTÓRMEX      
    jarekkG Jarosław Gąsiorowski 5615
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15183
    janeksys Jan Syska 19705
11 LOKATOR      
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    krzy56 Krzysztof Han 14714
    olek94 Wiesław Olczyk 13656
12 ARES      
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    sajmonek68 Szymon Rogut 18389
  januszta Janusz Tańcula 5850
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
13 BZURA Ozorków      
    WlodekC WłodzimierzChoinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    canarro Cezary Kanar 5652
14 ROZJAZD      
    multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    janasz58 Marek Janaszkiewicz 15876
    Maria_pf Maria Firgon 17689
15  THERM      
    monia_k Monika Kowner 18508
    vitelio Wit Klapper 5111
    klapa Paweł Klapper 10563
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    iosellin Paulina Klimentowska 10148
    nowickir Robert Nowicki 5739
16 NOWE Spojrzenie      
    2pik Grzegorz Dziębowski 5606
    milek Piotr Kaczorowski 7087
    kazub Piotr Kazub 11573
    gumis175 Tomasz Radwański 6348
    pw73 Piotr Wulkiewicz 5876
17  INWIT Pabianice  
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
18. SIMI      
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    boy__38 Zbigniew Gadek 4066
    m_bober Michał Bobrykow 4064
    darekster Dariusz Sterniczuk 4103
    Lazaron Stanisław Lisowski 9338
    StefanKop Stefan Kopyt 14252
    AlfredKD Alfred Koda 14053
    rutek1 Leszek Rutkowski 13653

Zapisani na Turniej RB LZBS 16.06.

1. Gotwald A. - Marszał M.

2. Robaszek K. - Sacharczuk R.

3. Nalepa M. - Skowroński R.

4. Lewaciak G. - Skóra W.

5. Cieślak J. - Jakóbczyk B.

6. Rogut Sz. -

7. Kozikowski A. - Zubiel J.

8. Kotliński Z.

9. Kaźmierczak A. - Zbroja M.

10. Grzelczak J. - Kazub P.

11. Rewer G. - Szymański P.

12. Kempko T. - Pełka A.

13. Kaczmarski A. -

14. Stoliński R. - Zubiel P.

15. Jagielski R. - Sokół S.

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.



MARIUSZ STAŃCZYK

Sędzia PZBS adres mailowy m.stanczyk@poczta.fm

NAPISZ

C E Z A R

Strona CEZAR Baza zawodników PZBS

WEJŚCIE

PZBS

Oficjalna strona Polskiego Związku Brydża Sportowego

WEJŚCIE

BRIDGEBASE

Strona BridgeBaseOnline LOGOWANIE

WEJŚCIE