*TURNIEJE RB LZBS*

W każdą ŚRODĘ o godz. 18.00

gramy turniej  RB LZBS

na platformie Real Bridge

-> W Y N I K I <=

USTALONE MECZE

PÓŁFINAŁY na BBO

otwarte, dostępne dla kibiców

21.07.2021 (środa)

WTÓRMEX - 3E+   g. 19.00  

I segment

21.07.2021 (środa)

WTÓRMEX - 3E+  ok. 20.30  

II segment

=========================

> REGULAMIN  ŁLI  2/2021 <

LIGA LZBS - WYNIKI

09.07.2021 (piątek)

ROZJAZD  4 : 16  BURY K.

KALENDARZ

Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

WIZYTY NA MSBRIDGE

133195
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
70
219
1781
129579
7207
11654
133195

Your IP: 35.173.42.124
Server Time: 2021-07-25 08:26:19

FINAŁ

 

 

c/o

1 mecz

SUMA

2 mecz

SUMA

3 mecz

SUMA

4 mecz

SUMA

INWIT Pabianice

+ 7,6

 

             

WTÓRMEX

 

 

             

 

o 3 - 4 miejsce

 

 

c/o

1 mecz

SUMA

2 mecz

SUMA

SIMI                    

+ 1,2

       

3E+

 

       

 

PLAY - OFF

 

c/o

1 mecz

SUMA

2 mecz

SUMA

INWIT Pabianice

+ 13,2

 52

 65,2

 27

 92,2

SIMI

 

 5

 5

 33

 38

 

 

c/o

1 mecz

SUMA

2 mecz

SUMA

WTÓRMEX Rad 

  + 6,8

 31

 37,8

 33

 70,8

3E+

 

 21

 21

 43

 64

Nagrody długofalowe RB LZBS 2-6/2021

Vouchery do wykorzystania na turniejach RB LZBS

 

 

Nagroda

 

 

Lewaciak Grzegorz

voucher na turnieje  RB

+ pendrive SONY

30zł + SONY

 

Zubiel Paweł

vouchery

40 zł

 

Stoliński Robert

vouchery

30 zł

 

Gotwald Arkadiusz

vouchery

20 zł

 

Gaworczyk Jerzy

vouchery

20 zł

 

Marszał Mirosław

vouchery

20 zł

 

Szalewicz Maciej

vouchery

10 zł

 

Robaszek Krzysztof

vouchery

10 zł

 

Kaźmierczak Andrzej

vouchery

10 zł

 

Zbroja Marcin

vouchery

10 zł

 

Zubiel Jacek

vouchery

nag. specjalna, zawodnik amator

+ największa ochota do gry

20 zł

                                                                          REGULAMIN
                               Łódzkiej Ligi Internetowej – 2 edycja 2021  (10.04.- 30.06.2021)
1. Organizatorem Łódzkiej Ligi Internetowej na platformie Bridge Base Online jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
2. Łódzka Liga Internetowa jest dedykowana dla zawodników z okręgu łódzkiego, a także osób niezrzeszonych
    zamieszkałych w województwie łódzkim.
    Udział zawodników spoza okręgu łódzkiego jest możliwy pod warunkiem,
    że minimum 50% drużyny stanowią zawodnicy z województwa łódzkiego.
3. Koordynatorem rozgrywek z ramienia WZBS w Łodzi jest sędzia Mariusz Stańczyk.
    Kontakt: mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 tel. 504-197-252, nick BBO: beladonna.
    Informacje, bieżące wyniki na stronie sędziego: www.msbridge.pl.
4. Zgłoszenia drużyn przyjmuje koordynator rozgrywek w (nieprzekraczalnym) terminie
do 8 kwietnia 2021 r.
Drużyny mogą liczyć od 4 do 8 zawodników (w uzgodnieniu z koordynatorem w wyjątkowych przypadkach możliwe jest zapisanie dodatkowych zawodników).
Zgłaszający drużynę kapitan podaje dane kontaktowe: nr telefonu, adres e-mail oraz listę zawodników zawierającą ID PZBS oraz nick BBO.
Dopuszcza się możliwość dopisania do składu zawodnika w dowolnym momencie trwania zawodów, o ile dopisywany zawodnik
nie posiada większego rankingu niż cztery osoby z największym rankingiem w drużynie.
Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony nie można dopisać zawodnika po ogłoszeniu rozstawienia do rozgrywek grupowych.
Drużyna zostanie zarejestrowana po opłaceniu wpisowego.
5. Wpisowe (koszty organizatora, PZBS - pkl, opłata BBO):
    zawodnik z opłaconą składką zawodniczą na 2021 rok*         – 25,00 PLN
    zawodnik bez opłaconej składki zawodniczej na 2021 rok*     – 40,00 PLN
    * w terminie rejestracji drużyny.
Wpisowe należy wpłacić na konto WZBS Łódź:
I Oddział Łódź PKO BP SA
41 1020 3352 0000 1302 0088 3355
w terminie do 10 kwietnia 2021 r.
6. System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.
W przypadku zarejestrowania nie więcej niż 16(17) drużyn rozgrywki zostaną przeprowadzone metodą każdy z każdym.

Pierwsze 4 drużyny po rozegraniu meczów kzk rozegrają play – off.

Drużyna z 1-go miejsca wybiera przeciwnika, pozostałe drużyny tworzą drugi półfinał.

Zwycięzcy grają o 1-2 miejsce, przegrani o 3-4 miejsca.

Półfinał 2 x 16 rozdań, Finał 4 x 16 rozdań, mecz o  3-4 miejsce 2 x 16 rozdań
7. W przypadku zarejestrowaniu większej ilości drużyn rozgrywki mogą zostać przeprowadzone w dwóch etapach.
Po rejestracji drużyny zostaną podzielone systemem pętelkowym na dwie grupy
(wg ostatniego notowania rankingu PZBS czterech zawodników o największym rankingu w drużynie) i rozegrają mecze każdy z każdym w grupie.
W drugim etapie pierwsze 4 (do 6) drużyn z obu grup utworzy grupę A, pozostałe grupę B.
W grupach rozegrane zostaną mecze każdy z każdym – bez powtórzeń z I etapu, z zachowaniem dotychczasowego dorobku punktowego.
O ostatecznej kolejności (w ramach grup) decyduje:
    a) większa liczba zdobytych VP,
    b) większa liczba VP zdobytych w bezpośrednim meczu,
    c) większa różnica zdobytych IMPów,
    d) większy iloraz IMPów zdobytych do straconych,
    e) losowanie.
Zwycięzcą ligi zostaje pierwsza drużyna grupy A. Drużyny z grupy B zajmują kolejne miejsca za ostatnią drużyną grupy A.
8. Zawodnicy otrzymają punkty klasyfikacyjne (pkl) zgodnie z Regulaminem Regionalnych Internetowych Rozgrywek Ligowych PZBS.
8. Termin rozgrywek: od 10 kwietnia do 30 czerwca 2021 r.
9. Mecze 16 rozdaniowe (2 x 8) na impy w skali całoliczbowej 20:0.
Czas na rozegranie 8 rozdań - 60 minut, całego meczu maksimum 120 minut.
Możliwa jest zmiana wszystkich 4 zawodników w połowie meczu.
W przypadku pauzy „bye” wynosi 12VP.


10. Mecze mogą być rozgrywane w godzinach 9.00 - 22.00.

Terminy meczów (rozgrywamy po 2-3 mecze w tygodniu) rundy wstępnej do:

18.04., 25.04., 02.05., 09.05.,16.05.,23.05.,30.05.,06.06.,13.06.,

Runda półfinałowa i finałowa do:

20.06., 27.06.,  całość będzie rozegrana, łącznie z weryfikacja do 30.06.2021


Termin oraz godzinę meczu należy zgłosić do koordynatora z wyprzedzeniemco najmniej półgodzinnym
wraz z podaniem składu (nicki zawodników) – kto będzie grał na NS i WE w danej drużynie.
Koordynator założy mecz na platformie BBO, jak również udzieli pomocytechnicznej i  sędziowskiej.
Kolejne mecze mogą zakładane w odstępach 10-15 minutowych.
Dopuszcza się możliwość samodzielnego założenia meczu przez kapitana drużyny gospodarzy, po powiadomieniu koordynatora
oraz dopisaniu do meczu sędziego -  nick: beladonna.
11. Podczas meczu będą wyłączone opcje:
    a) barometr - brak bieżących wyników dostępnych dla zawodników – wyniki są tajne do połowy, jeżeli mecz będzie rozgrywany w ramach
        jednego segmentu 16-rozdaniowego, sędzia poda wynik po 8 rozdaniach;
    b) brak możliwości cofania ruchów (wyłączone undo);
Dopuszcza się obecność kibiców (bez prawa komentarzy) za zgodą obu kapitanów.

Kibice bez podanego ID PZBS lub imienia i nazwiska,nie będą mogli oglądać meczu .
Koordynator może wyznaczyć obserwatorów pomimo brak zgody kapitanów na obecność kibiców.
12. W trakcie trwania zawodów obowiązuje zakaz stosowania systemów wysoce sztucznych.
13. Wszelkie wątpliwości należy zgłaszać sędziemu natychmiast po ich zaistnieniu.
Sędzia w takich przypadkach może orzec wynik rozjemczy.
14. Obowiązuje absolutny zakaz nielegalnego przekazywania brydżowych informacjipodczas gry.
Nie wolno również wykorzystywać informacji nie wynikających z przebiegu gry.
Organizator zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia do rozgrywek lub usunięcia z nich drużyny (zawodnika lub pary) bez podania przyczyny.
Organizator zastrzega sobie również możliwość publikowania na stronie internetowej niestandardowych rozwiązań
zastosowanych przez zawodników.

15. Zawodnicy drużyny która odda więcej niż 1 walkower bez uzasadnionych i wiarygodnych przyczyn, nie będą dopuszczeni, do gry w następnej edycji ligi.
16. Udział w rozgrywkach ŁLI jest równoznaczny ze zgodą na postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie.
17. Administratorem danych osobowych zawodników jest Wojewódzki Związek Brydża Sportowego w Łodzi.
18. Wszystkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem, wynikłe w trakcietrwania zawodów, rozstrzyga sędzia (koordynator).

 

Punktacja długofalowa RB LZBS 01.07.-31.12/2021


1.  We wszystkich turniejach RB LZBS przyznawane są punkty długofalowe:
       a) Za pierwsze miejsce ilość par pomnożona przez 2,
          dalej proporcjonalnie obniżka do 2 PDF za ostatnie miejsce
       b) Dodatkowo za pierwsze trzy miejsca premie 3-2-1 PDF
       c) W przypadku miejsc dzielonych przyznawana jest średnia liczba PDF za te miejsca
       d) PDF ułamkowe zaokrągla się w górę
2. Punktacja prowadzona jest indywidualnie dla każdego gracza.
3. Każdemu graczowi do klasyfikacji liczą się wszystkie turnieje.
4. Żeby być sklasyfikowanym trzeba rozegrać min. 60% turniejów
5. W przypadku lokat dzielonych w klasyfikacji o wyższym miejscu decyduje:
     a) ilość rozegranych turniejów
     b) ilość wygranych turniejów
     c) losowanie
6. Czołowi zawodnicy w klasyfikacji (6 osób + 1nagroda specjalna)
    w tym cyklu rozgrywek otrzymają nagrody:
    a) rzeczowe

   b) vouchery na udział w następnej edycji RB LZBS.

Tabela Wyników Łódzkiej Ligi Internetowej - 2 Edycja 2021 ( 10.04.2021 - 30.06.2021 )

Wyniki Kompleksowe w systemie tu--->TOURNAMENT CALCULATOR<---

Wyniki meczów w przeliczeniu na VP -Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa

Lp DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 SUMA IMP / VP
1  LASER Łódź    17  10  8
 14  16   2
 17  11   9
 12  16  16  11  18  16  4
  5
 202 0-1 10
2  MARGO Łódź    3    17  14  13  12   7
  3
  2
  2   1
 14   1
 15   3
  0
 1   0
 108
2-4 11
3  JOKSUERTE_-  10   3
    5  14  6   1
  6
 14   3
 14  19   7
 19   9
  6
 15  10  161 5-8 12
4  BURY Kot  12   6
 15    10  13  15  16   1   0
 19  15   5
 16   1
  1
  2
 16  163 9-12 13
5  AMBER Łódź   6
  7
  6  10     1
  5
  5  14   2
 12  15   5
  6
  3
 15   1
  8
 121
13-17 14
6  NN ŁÓDŹ   4
  8
 14   7
 19     8   8
  5
  3
 12  20  11   6
  2
  7
 13   3
 150 18-22 15
7  PTC Pabianice  18  13  19   5
 15  12    10   7
  9
  5
  6
 11   5
  5
  9
  6   8
 163
23-28 16
8  KSINŻOKI Łowicz   3
 17  14   4
 15  12  10    14   9
  9
 16  17  17  20  10   3
 10  200 29-35 17
9  3E+   9
 18   6  19   6  15  13   6
    9
 13  19  19
 10  11  14  17   5
 209
36-43 18
10  WTÓRMEX  11  18  17  20  18  17  11  11  11    15  17   6
 16  17   8
  5
  8
 226 44-53 19
11   LOKATOR   8
 19   6
  1   8   8
 15  11   7
  5
    4
 15   5
 12   2
  2
  4
 132
54+ 20
12  ARES   4
  6
  1
  5
  5   0
 14  4   1
  3
 16     2
 14   0
  8
  5
 13  101
   
13  BZURA Ozorków   4
 19  13  15  15   9
  9
 3   1
 14   5
 18    18   3
 12   0
  6
 164
   
14  ROZJAZD   9   5   1
  4
 14  14  15  3  10   4
 15   6
  2
   14   6
  4
  3
 129
   
15  THERM   2
 17  11  19  17  18  15  0   9
  3   8
 20  17   6
    13
  3
 17  195
   
16  NOWE Spojrzenie   4
 20  14  19   5  13  11  10   6
 12  18  12   8
 14   7
    1
  5
 179    
17  INWIT Pabianice  16  19   5
 18  19   7
 14  17   3
 15  18  15  20  16  17  19     7
 245    
18  SIMI
 15  20  10   4
 12  17  12  10  15  12  16   7
 14  17   3
 15  13    212    

 Aktualna kolejność miejsc                                             Rozstawienie drużyn w rundach. Mecze rozegrane zaznaczone kolorem żółtym

M-ce DRUŻYNA SUMA Mecz
1  INWIT  245 17
2  WTÓRMEX  226
17
3  SIMI  212 17
4  3E+  209 17
5  LASER  202 17
6  KSINŻOKI  200 17
7  THERM  195 17
8  NOWE Sp.  179 17
9  BZURA  164 17
10  BURY Kot  163 17
11   PTC  163 17
12  JOK  161 17
13  NN  150 17
14  LOKATOR  132 17
15  ROZJAZD  129
17
16  AMBER  121
17
17  MARGO  108
17
18  ARES  101
17
I 1-18 2-17 3-16 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10 
II 18-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 1-2 
III 2-18 3-1 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11 
IV 18-11 12-10 13-9 14-8 15-7 16-6 17-5 1-4 2-3 
V 3-18 4-2 5-1 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12 
VI 18-12 13-11 14-10 15-9 16-8 17-7 1-6 2-5 3-4 
VII 4-18 5-3 6-2 7-1 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13 
VIII 18-13 14-12 15-11 16-10 17-9 1-8 2-7 3-6 4-5 
IX 5-18 6-4 7-3 8-2 9-1 10-17 11-16 12-15 13-14 
X 18-14 15-13 16-12 17-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 
XI 6-18 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-17 13-16 14-15 
XII 18-15 16-14 17-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7 
XIII 7-18 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-17 15-16 
XIV 18-16 17-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8 
XV 8-18 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1 16-17 
XVI 18-17 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9 
XVII 9-18 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 16-2 17-1
             zm. po 4  zm. po 8  zm.po 12  

 Lista Startowa ŁLI Edycja 2/2021 ( 10.04.2021 - 30.06.2021 )

           Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start      Drużyna Login na BBO           Imie i Nazwisko     PID
1 LASER deLux Łódź      
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
         
         
2 MARGO Łódź      
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
    marianwo Marian Wojtasiński 20131
    Chojne Józef Szymulski 15597
    kk5454 Krzysztof Krasuski 14303
    sieradz Roman Skowroński 8442
3  JOK5SUERTE_  
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    neptun59 Bogusław Jakóbczyk 5635
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
4 BURY Kot  
    edek99 Edward Kałużny 21246
    machm Magdalena Chmielewska 14586
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    Stolin Jerzy Dąbkiewicz  nst
    Kjacek Jacek Jaskuła  nst
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
    malimakow Marian Makówka 2735
5 AMBER Łódź  
    zdobywca2 Ewa Sokół - Nawalny 18762
    vaal Waldemar Maciejewski 1467
    przerembsk Jakub Przerembski 5776
    zbigniewwj Zbigniew Walkowski 11733
    wlodekwj00 Włodzimierz Czyżewski 20503
    Jklim Jerzy Klimczak 7088
    sabina99 Ewa Serdiukow 7111
    11Pemo Przemysław Teleszyński 7543
6 NN Łódź  
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    robsach Robert Sacharczuk 10050
    beja4 Jan Łubkowski 14694
    61jacek Jacek Węgrzyk 15975
7 PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
    hawier83 Jerzy Janio 12852
8 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
9 3E+      
    emmaj Marta Maj-Rudnicka 5701
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    darek64 Dariusz Bogucki 4535
    murena1 Ireneusz Dzikowski 4563
10 WTÓRMEX      
    jarekkG Jarosław Gąsiorowski 5615
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15183
    janeksys Jan Syska 19705
11 LOKATOR      
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    krzy56 Krzysztof Han 14714
    olek94 Wiesław Olczyk 13656
12 ARES      
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    sajmonek68 Szymon Rogut 18389
  januszta Janusz Tańcula 5850
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
13 BZURA Ozorków      
    WlodekC WłodzimierzChoinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    canarro Cezary Kanar 5652
14 ROZJAZD      
    multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    janasz58 Marek Janaszkiewicz 15876
    Maria_pf Maria Firgon 17689
15  THERM      
    monia_k Monika Kowner 18508
    vitelio Wit Klapper 5111
    klapa Paweł Klapper 10563
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    iosellin Paulina Klimentowska 10148
    nowickir Robert Nowicki 5739
16 NOWE Spojrzenie      
    2pik Grzegorz Dziębowski 5606
    milek Piotr Kaczorowski 7087
    kazub Piotr Kazub 11573
    gumis175 Tomasz Radwański 6348
    pw73 Piotr Wulkiewicz 5876
17  INWIT Pabianice  
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
18. SIMI      
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    boy__38 Zbigniew Gadek 4066
    m_bober Michał Bobrykow 4064
    darekster Dariusz Sterniczuk 4103
    Lazaron Stanisław Lisowski 9338
    StefanKop Stefan Kopyt 14252
    AlfredKD Alfred Koda 14053
    rutek1 Leszek Rutkowski 13653

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.