*TURNIEJE RB LZBS*

W każdą ŚRODĘ o godz. 18.00

gramy turniej  RB LZBS

na platformie Real Bridge

-> W Y N I K I <=

USTALONE MECZE

22.06.2021 (wtorek)

NN  -  INWIT   g. 20.30

=========================

> REGULAMIN  ŁLI  2/2021 <

LIGA LZBS - WYNIKI

20106.2021 (poniedziałek)

MARGO  1 : 19  LOKATOR

BURY K.  2 : 18  INWIT

KALENDARZ

Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

WIZYTY NA MSBRIDGE

122765
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. Tydzien
Ten Miesiąc
Poprz. Miesiąc
Razem
218
401
619
119392
8431
13232
122765

Your IP: 35.173.234.169
Server Time: 2021-06-22 13:23:42

Tabela Wyników Łódzkiej Ligi Internetowej - 2 Edycja 2021 ( 10.04.2021 - 30.06.2021 )

Wyniki Kompleksowe w systemie tu--->TOURNAMENT CALCULATOR<---

Wyniki meczów w przeliczeniu na VP -Po kliknięciu na wynik meczu tabela szczegółowa

Lp DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 SUMA IMP / VP
1  LASER Łódź    17  10  8
 14  16   2
 17  11   9
 12  16  16  11  18  16  4
  5
 202 0-1 10
2  MARGO Łódź    3    17    13  12     3
  2
  2   1
 14   1
 15   3
  0
 1   0
 87
2-4 11
3  JOKSUERTE_-  10   3
    5  14  6   1
  6
 14   3
 14  19   7
 19   9
  6
 15  10  161 5-8 12
4  BURY Kot  12    15    10  13  15  16   1   0
 19  15   5
    1
  1
  2
 16  141 9-12 13
5  AMBER Łódź   6
  7
  6  10     1
  5
  5  14   2
 12  15   5
  6
  3
 15   1
  8
 121
13-17 14
6  NN ŁÓDŹ   4
  8
 14   7
 19     8   8
    3
 12  20  11   6
  2
  7
    3
 132 18-22 15
7  PTC Pabianice  18    19   5
 15  12    10   7
  9
  5
  6
 11  
  5
    6   8
 136
23-28 16
8  KSINŻOKI Łowicz   3
 17  14   4
 15  12  10    14   9
  9
 16  17  17  20  10   3
 10  200 29-35 17
9  3E+   9
 18   6  19   6    13   6
    9
 13  19  19
 10  11  14  17   5
 194
36-43 18
10  WTÓRMEX  11  18  17  20  18  17  11  11  11    15  17   6
 16  17   8
  5
  8
 226 44-53 19
11   LOKATOR   8
 19   6
  1   8   8
 15  11   7
  5
     15   5
    2
  2
  4
 116
54+ 20
12  ARES   4
  6
  1
  5
  5   0
 14  4   1
  3
      2
 14   0
  8
  5
 13  85
   
13  BZURA Ozorków   4
 19  13  15  15   9
  9
 3   1
 14   5
 18    18   3
 12   0
  6
 164
   
14  ROZJAZD   9   5   1
   14  14    3  10   4
 15   6
  2
   14     4
  3
 104
   
15  THERM   2
 17  11  19  17  18  15  0   9
  3    20  17   6
    13
  3
 17  187
   
16  NOWE Spojrzenie   4
 20  14  19   5  13    10   6
 12  18  12   8
    7
    1
  5
 154    
17  INWIT Pabianice  16  19   5
 18  19    14  17   3
 15  18  15  20  16  17  19     7
 238    
18  SIMI
 15  20  10   4
 12  17  12  10  15  12  16   7
 14  17   3
 15  13    212    

 Aktualna kolejność miejsc                                             Rozstawienie drużyn w rundach. Mecze rozegrane zaznaczone kolorem żółtym

M-ce DRUŻYNA SUMA Mecz
1  INWIT  238 16
2  WTÓRMEX  226
17
3  SIMI  212 17
4  LASER  202 17
5  KSINŻOKI  200 17
6  3E+  194 16
7  THERM  187 16
8  BZURA  164 17
9  JOK  161 17
10  NOWE Sp.  154 15
11   BURY Kot  141 15
12  PTC  136 14
13  NN  132 15
14  AMBER  121 17
15  LOKATOR  116
15
16  ROZJAZD  104
14
17  MARGO    87
15
18  ARES    85
16
I 1-18 2-17 3-16 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10 
II 18-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 1-2 
III 2-18 3-1 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11 
IV 18-11 12-10 13-9 14-8 15-7 16-6 17-5 1-4 2-3 
V 3-18 4-2 5-1 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12 
VI 18-12 13-11 14-10 15-9 16-8 17-7 1-6 2-5 3-4 
VII 4-18 5-3 6-2 7-1 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13 
VIII 18-13 14-12 15-11 16-10 17-9 1-8 2-7 3-6 4-5 
IX 5-18 6-4 7-3 8-2 9-1 10-17 11-16 12-15 13-14 
X 18-14 15-13 16-12 17-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 
XI 6-18 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-17 13-16 14-15 
XII 18-15 16-14 17-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7 
XIII 7-18 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-17 15-16 
XIV 18-16 17-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8 
XV 8-18 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1 16-17 
XVI 18-17 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9 
XVII 9-18 10-8 11-7 12-6 13-5 14-4 15-3 16-2 17-1
             zm. po 4  zm. po 8  zm.po 12  

 Lista Startowa ŁLI Edycja 2/2021 ( 10.04.2021 - 30.06.2021 )

           Terminy spotkań, dni i godziny ustalają między sobą Kapitanowie Drużyn
Nr Start      Drużyna Login na BBO           Imie i Nazwisko     PID
1 LASER deLux Łódź      
    robertb45 Robert Barankiewicz 17495
    aldamis Adam Krysiak 5678
    kozikoa Andrzej Kozikowski 5670
    olek 1978 Aleksander Zatke 17494
    AWasiak Artur Wasiak 5859
    adsdj Adam Skalski 5808
         
         
2 MARGO Łódź      
    malwa50 Małgorzata Nalepa 5727
    dylew Tadeusz Kempko 17693
    monboso 50 Andrzej Pełka 13483
    marianwo Marian Wojtasiński 20131
    Chojne Józef Szymulski 15597
    kk5454 Krzysztof Krasuski 14303
    sieradz Roman Skowroński 8442
3  JOK5SUERTE_  
    onufry_ Mirosław Piątkowski 5762
    pambroz Paweł Ambroziak 5560
    neptun59 Bogusław Jakóbczyk 5635
    zbigniew13 Zbigniew Frank 7079
    kewals52 Sławomir Sroczyński 7117
    bafran Paweł Banacki 5564
4 BURY Kot  
    edek99 Edward Kałużny 21246
    machm Magdalena Chmielewska 14586
    gornik17 Anna Jankowska 13065
    Stolin Jerzy Dąbkiewicz  nst
    Kjacek Jacek Jaskuła  nst
    bogdan51 Bogdan Żelazowski 11219
    malimakow Marian Makówka 2735
5 AMBER Łódź  
    zdobywca2 Ewa Sokół - Nawalny 18762
    vaal Waldemar Maciejewski 1467
    przerembsk Jakub Przerembski 5776
    zbigniewwj Zbigniew Walkowski 11733
    wlodekwj00 Włodzimierz Czyżewski 20503
    Jklim Jerzy Klimczak 7088
    sabina99 Ewa Serdiukow 7111
    11Pemo Przemysław Teleszyński 7543
6 NN Łódź  
    morlok Krzysztof Robaszek 5785
    miesz99 Maciej Szalewicz 12923
    adamski45 Kazimierz Adamski 9956
    robsach Robert Sacharczuk 10050
    beja4 Jan Łubkowski 14694
    61jacek Jacek Węgrzyk 15975
7 PTC Pabianice  
    pit1965 Piotr Piotrowski 12777
    jo1964  Jacek Omelańczuk  7102
    spok69  Piotr Szczeciński  5836 
    DyjonizyDW  Dariusz Warwas  7628 
    klekot Dariusz Cygan 5592
    PTC Club Igor Reguła 6073
    hawier83 Jerzy Janio 12852
8 KSINŻOKI Łowicz  
    kajr1946  Roman Jagielski  16454 
    orzel7070  Sylwester Sokół  16456 
    robimy11  Robert Czernecki  18417 
    malwagra Grażyna Piorun 18413
    aniedz Arkadiusz Niedziałkowski 11158
    walczyk Jacek Szkup 8994
9 3E+      
    emmaj Marta Maj-Rudnicka 5701
    lard Przemysław Błaszczyk 5574
    calpus Jacek Grzelczak 5624
    retip Piotr Korecki 1397
    darek64 Dariusz Bogucki 4535
    murena1 Ireneusz Dzikowski 4563
10 WTÓRMEX      
    jarekkG Jarosław Gąsiorowski 5615
    karolloo Karol Kałuziński 9228
    lobodek Igor Łobodziński 5696
    adamo_64 Adam Motyka 9736
    FISHKA13 Marcin Zbroja 5880
    kaz61 Andrzej Kaźmierczak 5656
    parada_1 Teresa Pudelewicz 15183
    janeksys Jan Syska 19705
11 LOKATOR      
    grzeg_2703 Grzegorz Janicki 18326
    dorcus2222 Marek Łukaszewski 19755
    ok1111 Krzysztof Olejnik 18072
    wlodek1956 Włodzimierz Biernacki 13638
    krzy56 Krzysztof Han 14714
    olek94 Wiesław Olczyk 13656
12 ARES      
    rafali Rafał Imiela 5632
    Maciej24 Maciej Maciołek 18388
    aresmm Michał Maciołek 18387
    sajmonek68 Szymon Rogut 18389
  januszta Janusz Tańcula 5850
    peterwnuk4 Piotr Wnuk 5870
13 BZURA Ozorków      
    WlodekC WłodzimierzChoinkowski 5582
    wejerdna Włodzimierz Andrejew 5561
    jakowickiw Włodzimierz Jakowicki 5634
    Rys_j Ryszard Jędrzejewski 5648
    zsto Zdzisław Stoszek 14508
    milan1998 Milan Chyliński 15394
    canarro Cezary Kanar 5652
14 ROZJAZD      
    multi Waldemar Gałek 6599
    hrola Mariusz Łasiewicki 7928
    wiktor74 Mikołaj Komorowski 10447
    janasz58 Marek Janaszkiewicz 15876
    Maria_pf Maria Firgon 17689
15  THERM      
    monia_k Monika Kowner 18508
    vitelio Wit Klapper 5111
    klapa Paweł Klapper 10563
    kwizdor Robert Stoliński 5830
    therm999 Paweł Zubiel 11428
    tommodrzej Tomasz Modrzejewski 6802
    morstar Włodzimierz Ilnicki 6629
    iosellin Paulina Klimentowska 10148
    nowickir Robert Nowicki 5739
16 NOWE Spojrzenie      
    2pik Grzegorz Dziębowski 5606
    milek Piotr Kaczorowski 7087
    kazub Piotr Kazub 11573
    gumis175 Tomasz Radwański 6348
    pw73 Piotr Wulkiewicz 5876
17  INWIT Pabianice  
    zdzb Zdzisław Beling 5568
    megam50 Grzegorz Lewaciak 5691
    pzbs05708 Janusz Makaruk 5708
    WaldekS Waldemar Skóra 7114
    adma34 Witold Turant 5464
    yossarian2 Marek Tyran 7544
18. SIMI      
    jolasek Jolanta Simińska 14926
    falun1 Tadeusz Stodulski 15949
    boy__38 Zbigniew Gadek 4066
    m_bober Michał Bobrykow 4064
    darekster Dariusz Sterniczuk 4103
    Lazaron Stanisław Lisowski 9338
    StefanKop Stefan Kopyt 14252
    AlfredKD Alfred Koda 14053
    rutek1 Leszek Rutkowski 13653

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.